Kupować GTCA28-312L-R03 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - DC Spark Over (nominalne): | 3100V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±15% |
| Seria: | GT |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Axial Cylinder |
| Inne nazwy: | RF2533-000 |
| Liczba Polaków: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 9 Weeks |
| Numer części producenta: | GTCA28-312L-R03 |
| Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs): | 3000A (3kA) |
| fail Krótki: | No |
| Rozszerzony opis: | Gas Discharge Tube 3000A (3kA) ±15% 2 Pole Through Hole |
| Opis: | GDT 3100V 15% 3KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |