FPR2A-0R002F1
FPR2A-0R002F1
Part Number:
FPR2A-0R002F1
Producent:
Riedon
Opis:
RES 0.002 OHM 30W 1% TO218
Arkusz danych:
1.FPR2A-0R002F1.pdf2.FPR2A-0R002F1.pdf
Wprowadzenie
Kupować FPR2A-0R002F1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-218 (TO-247)
Rozmiar / Wymiar:0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
Seria:FPR
Oporność (Ohm):0.002
Moc (W):30W