FPR2A-0R25F1
FPR2A-0R25F1
Part Number:
FPR2A-0R25F1
Opis:
RES 0.25 OHM 30W 1% TO218
Arkusz danych:
1.FPR2A-0R25F1.pdf2.FPR2A-0R25F1.pdf
Wprowadzenie
Kupować FPR2A-0R25F1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-218 (TO-247)
Rozmiar / Wymiar:0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm)
Seria:FPR
Oporność (Ohm):0.25
Moc (W):30W
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-247-2 Variant
Inne nazwy:FPR2-T2180.250
FPR2-T2180.250-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 130°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:FPR2A-0R25F1
Wysokość - Siedzą (Max):0.949" (24.10mm)
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.25 Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil
Opis:RES 0.25 OHM 30W 1% TO218