Kupować F1857D1200 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 1.4V @ 165A |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 1200V (1.2kV) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | Module |
| Prędkość: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Module |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | F1857D1200 |
| Rozszerzony opis: | Diode Standard 1200V (1.2kV) 55A (DC) Chassis Mount Module |
| Typ diody: | Standard |
| Opis: | DIODE MODULE 1.2KV 55A |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | - |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 55A (DC) |
| Pojemność @ VR F: | - |
| Email: | [email protected] |