ESDA6V1-5W6
ESDA6V1-5W6
Part Number:
ESDA6V1-5W6
Producent:
ST
Opis:
TVS DIODE 3VWM SOT3236
Arkusz danych:
ESDA6V1-5W6.pdf
Wprowadzenie
Kupować ESDA6V1-5W6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):3V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:-
Napięcie - podziały (min):6.1V
Kanały jednokierunkowe:5
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-323-6L
Seria:ESDA, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:100W
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Inne nazwy:497-6634-6
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)