ESDA6V1-5M6
ESDA6V1-5M6
Part Number:
ESDA6V1-5M6
Producent:
ST
Opis:
TVS DIODE 3VWM 6QFN
Arkusz danych:
ESDA6V1-5M6.pdf
Wprowadzenie
Kupować ESDA6V1-5M6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):3V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:-
Napięcie - podziały (min):6.1V
Kanały jednokierunkowe:5
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:6-µQFN (1.45x1.0)
Seria:ESDA, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:100W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-UFDFN
Inne nazwy:497-5779-2
ESDA6V1-5M6-ND
ESDA6V15M6
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TA)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ESDA6V1-5M6
Opis:TVS DIODE 3VWM 6QFN
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):-
Pojemność @ Częstotliwość:70pF @ 1MHz