Kupować ELL-6PV470M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | V |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | ELL6PV470M PCD1736TR |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Numer części producenta: | ELL-6PV470M |
| Indukcyjność: | 47µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 370 mOhm Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 47UH 500MA 370 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 370 mOhm |
| Aktualna ocena: | 500mA |
| Obecny - Nasycenie: | - |
| Email: | [email protected] |