Kupować ELL-4LG4R7NA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±30% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.149" L x 0.149" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | G |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | ELL4LG4R7NA PCD2218TR |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | ELL-4LG4R7NA |
| Indukcyjność: | 4.7µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | - |
| Rozszerzony opis: | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 90 mOhm Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 4.7UH 1.3A 90 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 90 mOhm |
| Aktualna ocena: | 1.3A |
| Obecny - Nasycenie: | 1.1A |
| Email: | [email protected] |