Kupować EEC-RF0V684 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 3.6V |
|---|---|
| Tolerancja: | -20%, +80% |
| Zakończenie: | Through Hole |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.846" Dia (21.50mm) |
| Seria: | RF |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | EECRF0V684 P14153 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | EEC-RF0V684 |
| Żywotność @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Rozszerzony opis: | 680mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 3.6V Radial, Can 40 Ohm 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohm |
| Opis: | CAP 680MF -20% +80% 3.6V T/H |
| Pojemność: | 680mF |
| Email: | [email protected] |