EEC-F5R5U474
EEC-F5R5U474
Part Number:
EEC-F5R5U474
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Wprowadzenie
Kupować EEC-F5R5U474 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:5.5V
Tolerancja:-20%, +80%
Zakończenie:Through Hole
Rozmiar / Wymiar:0.846" Dia (21.50mm)
Seria:NF
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:EECF5R5U474
P6954
temperatura robocza:-25°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:EEC-F5R5U474
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 70°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.315" (8.00mm)
Rozszerzony opis:470mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance):30 Ohm @ 1kHz
Opis:CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Pojemność:470mF