Kupować EEC-F5R5U474 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - znamionowe: | 5.5V |
|---|---|
| Tolerancja: | -20%, +80% |
| Zakończenie: | Through Hole |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.846" Dia (21.50mm) |
| Seria: | NF |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | EECF5R5U474 P6954 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | EEC-F5R5U474 |
| Żywotność @ Temp.: | 1000 Hrs @ 70°C |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 470mF -20%, +80%(EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohm @ 1kHz |
| Opis: | CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H |
| Pojemność: | 470mF |
| Email: | [email protected] |