Kupować ECQ-E4153KF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 400V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) |
| Seria: | ECQ-E(F) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | ECQE4153KF EF4153 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | ECQ-E4153KF |
| Główny odstęp: | 0.295" (7.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.015µF ±10% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD |
| Pojemność: | 0.015µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |