ECQ-E2125RKF
ECQ-E2125RKF
Part Number:
ECQ-E2125RKF
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL
Wprowadzenie
Kupować ECQ-E2125RKF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm)
Seria:ECQ-E(F)
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECQE2125RKF
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:ECQ-E2125RKF
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.823" (20.90mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1.2µF ±10% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL
Pojemność:1.2µF