ECQ-E4153JF
ECQ-E4153JF
Part Number:
ECQ-E4153JF
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Wprowadzenie
Kupować ECQ-E4153JF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm)