ECQ-E4124KZ
ECQ-E4124KZ
Part Number:
ECQ-E4124KZ
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 0.12UF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
ECQ-E4124KZ.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECQ-E4124KZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.650" L x 0.295" W (16.50mm x 7.50mm)
Seria:ECQ-E
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:E4124
ECQ-E4124KS
ECQE4124KZ
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ECQ-E4124KZ
Główny odstęp:0.532" (13.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.12µF ±10% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.12UF 10% 400VDC RAD
Pojemność:0.12µF