Kupować ECQ-E4124KZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 400V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.650" L x 0.295" W (16.50mm x 7.50mm) |
| Seria: | ECQ-E |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | E4124 ECQ-E4124KS ECQE4124KZ |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ECQ-E4124KZ |
| Główny odstęp: | 0.532" (13.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.12UF 10% 400VDC RAD |
| Pojemność: | 0.12µF |
| Aplikacje: | DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |