Kupować E-L9637D z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Transceiver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SO |
| Seria: | - |
| Protokół: | ISO 9141 |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | 497-11729-5 E-L9637D-ND EL9637D |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 1/1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | E-L9637D |
| Rozszerzony opis: | 1/1 Transceiver ISO 9141 8-SO |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC DRIVER BUS ISO 9141 8SOIC |
| Szybkość przesyłania danych: | - |
| Email: | [email protected] |