Kupować CY74FCT2573ATQCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-SSOP/QSOP |
| Seria: | 74FCT |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ wyjścia: | Tri-State |
| Inne nazwy: | 296-23215-6 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | CY74FCT2573ATQCT |
| Logic Type: | D-Type Transparent Latch |
| niezależne obwody: | 1 |
| Rozszerzony opis: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 20-SSOP/QSOP |
| Opis: | IC 8BIT LATCH W/3ST OUT 20-QSOP |
| Opóźnienie - Rozmnażanie: | 1.5ns |
| High Output, Niska - Bieżąca: | 15mA, 12mA |
| Obwód: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |