Kupować CY74FCT257CTQCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Źródło napięcia zasilania: | Single Supply |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Rodzaj: | Multiplexer |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-SSOP |
| Seria: | 74FCT |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | CY74FCT257CTQCTE4 CY74FCT257CTQCTE4-ND CY74FCT257CTQCTG4 CY74FCT257CTQCTG4-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | CY74FCT257CTQCT |
| niezależne obwody: | 1 |
| Rozszerzony opis: | Multiplexer 4 x 2:1 16-SSOP |
| Opis: | IC QUAD 2-IN MUX 3-ST 16SSOP |
| High Output, Niska - Bieżąca: | 32mA, 64mA |
| Obwód: | 4 x 2:1 |
| Email: | [email protected] |