CP82C54-12Z
CP82C54-12Z
Part Number:
CP82C54-12Z
Producent:
Intersil
Opis:
IC OSC PROG TIMER 12MHZ 24DIP
Arkusz danych:
CP82C54-12Z.pdf
Wprowadzenie
Kupować CP82C54-12Z z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:4.5 V ~ 5.5 V
Rodzaj:Programmable Timer
Dostawca urządzeń Pakiet:24-PDIP
Seria:-
Opakowania:Tube
Package / Case:24-DIP (0.600", 15.24mm)
temperatura robocza:0°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:CP82C54-12Z
Częstotliwość:12MHz
Rozszerzony opis:Programmable Timer IC 12MHz 24-DIP (0.600", 15.24mm)
Opis:IC OSC PROG TIMER 12MHZ 24DIP
Obecny - Dostawa:10mA