Kupować CP82C54-10 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Programmable Timer |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-PDIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Inne nazwy: | CP82C5410 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | CP82C54-10 |
| Częstotliwość: | 10MHz |
| Rozszerzony opis: | Programmable Timer IC 10MHz 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Opis: | IC OSC PROG TIMER 10MHZ 24DIP |
| Obecny - Dostawa: | 10mA |
| Liczyć: | - |
| Email: | [email protected] |