Kupować CGHV1F006S z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Test: | 40V |
|---|---|
| Napięcie - znamionowe: | 100V |
| Typ tranzystora: | HEMT |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 12-DFN (4x3) |
| Seria: | GaN |
| Moc - Wyjście: | 8W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 12-VFDFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | CGHV1F006STR |
| noise Figure: | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | CGHV1F006S |
| Zdobyć: | 16dB |
| Częstotliwość: | 6GHz |
| Rozszerzony opis: | RF Mosfet HEMT 40V 60mA 6GHz 16dB 8W 12-DFN (4x3) |
| Opis: | FET RF 40V 6GHZ 12DFN |
| Aktualna ocena: | 950mA |
| Obecny - Test: | 60mA |
| Email: | [email protected] |