Kupować CGHV14800F z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Test: | 50V |
|---|---|
| Napięcie - znamionowe: | 125V |
| Typ tranzystora: | HEMT |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 440117 |
| Seria: | GaN |
| Moc - Wyjście: | 900W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 440117 |
| noise Figure: | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | CGHV14800F |
| Zdobyć: | 14.5dB |
| Częstotliwość: | 1.4GHz |
| Rozszerzony opis: | RF Mosfet HEMT 50V 800mA 1.4GHz 14.5dB 900W 440117 |
| Opis: | 800-W 1200-1400-MHZ GAN HEMT |
| Aktualna ocena: | 24A |
| Obecny - Test: | 800mA |
| Email: | [email protected] |