Kupować CDSOT236-DSL0312 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 12V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 34V |
| Napięcie - podziały (min): | 14V |
| Kanały jednokierunkowe: | 2 |
| Rodzaj: | Steering (Rail to Rail) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23-6 |
| Seria: | - |
| Ochrona linii zasilających: | Yes |
| Moc - Peak Pulse: | 500W |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | SOT-23-6 |
| Inne nazwy: | CDSOT236-DSL0312DKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | CDSOT236-DSL0312 |
| Opis: | TVS DIODE 12VWM 34VC SOT23-6 |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 35A (8/20µs) |
| Pojemność @ Częstotliwość: | - |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |