CDSOT23-T24LC
Part Number:
CDSOT23-T24LC
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
TVS DIODE 24VWM 49VC SMD
Arkusz danych:
CDSOT23-T24LC.pdf
Wprowadzenie
Kupować CDSOT23-T24LC z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):24V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:49V
Napięcie - podziały (min):26.7V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-3
Seria:-
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:CDSOT23-T24LC
Opis:TVS DIODE 24VWM 49VC SMD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):12A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość:5pF @ 1MHz