CAY16-5492F4LF
CAY16-5492F4LF
Part Number:
CAY16-5492F4LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES ARRAY 4 RES 54.9K OHM 1206
Arkusz danych:
CAY16-5492F4LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować CAY16-5492F4LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1206
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:CAY16
Oporność (Ohm):54.9k
Moc na element:62.5mW
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów:4
Ilość Pins:8
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:CAY16-5492F4LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.024" (0.60mm)
Rozszerzony opis:54.9k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Opis:RES ARRAY 4 RES 54.9K OHM 1206