CAY16-121J8LF
CAY16-121J8LF
Part Number:
CAY16-121J8LF
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1506
Arkusz danych:
CAY16-121J8LF.pdf
Wprowadzenie
Kupować CAY16-121J8LF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:1506
Rozmiar / Wymiar:0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Seria:CAY16
Oporność (Ohm):120
Moc na element:62.5mW
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1506, Convex, Long Side Terminals
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba rezystorów:8
Ilość Pins:16
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:CAY16-121J8LF
Wysokość - Siedzą (Max):0.024" (0.60mm)
Rozszerzony opis:120 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
Opis:RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1506