C1210C185K3PACTU
C1210C185K3PACTU
Part Number:
C1210C185K3PACTU
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 1.8UF 25V X5R 1210
Arkusz danych:
C1210C185K3PACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1210C185K3PACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:25V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.041" (1.05mm)
Współczynnik temperaturowy:X5R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:C
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Inne nazwy:399-3081-2
C1210C185K3PAC
C1210C185K3PACTU7800
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:C1210C185K3PACTU
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1.8µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1.8UF 25V X5R 1210
Pojemność:1.8µF