C1210C186K4PACTU
C1210C186K4PACTU
Part Number:
C1210C186K4PACTU
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 18UF 16V X5R 1210
Arkusz danych:
C1210C186K4PACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1210C186K4PACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:16V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.067" (1.70mm)
Współczynnik temperaturowy:X5R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:C
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
Inne nazwy:C1210C186K4PAC
C1210C186K4PAC7800
temperatura robocza:-55°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:21 Weeks
Numer części producenta:C1210C186K4PACTU
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:18µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 18UF 16V X5R 1210
Pojemność:18µF