C0805C181K1RACTU
C0805C181K1RACTU
Part Number:
C0805C181K1RACTU
Opis:
CAP CER 180PF 100V X7R 0805
Arkusz danych:
C0805C181K1RACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0805C181K1RACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.035" (0.88mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Inne nazwy:C0805C181K1RAC
C0805C181K1RAC7800
C0805C181K1RAC7867
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C0805C181K1RACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:180pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 180PF 100V X7R 0805
Pojemność:180pF