C0805C181G2GACTU
C0805C181G2GACTU
Part Number:
C0805C181G2GACTU
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 180PF 200V NP0 0805
Arkusz danych:
C0805C181G2GACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0805C181G2GACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±2%
Grubość (maks):0.035" (0.88mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:C
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Inne nazwy:C0805C181G2GAC
C0805C181G2GAC7800
C0805C181G2GAC7867
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:C0805C181G2GACTU
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:180pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 180PF 200V NP0 0805
Pojemność:180pF