C0603C681M8RACTU
C0603C681M8RACTU
Part Number:
C0603C681M8RACTU
Opis:
CAP CER 680PF 10V X7R 0603
Arkusz danych:
C0603C681M8RACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C681M8RACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.034" (0.87mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:C0603C681M8RAC
C0603C681M8RAC7867
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C0603C681M8RACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:680pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 680PF 10V X7R 0603
Pojemność:680pF