C0603C681K1RACTU
C0603C681K1RACTU
Part Number:
C0603C681K1RACTU
Opis:
CAP CER 680PF 100V X7R 0603
Arkusz danych:
C0603C681K1RACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C0603C681K1RACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.034" (0.87mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:399-9117-2
C0603C681K1RAC
C0603C681K1RAC7867
C0603C681K1RACTU-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C0603C681K1RACTU
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 680PF 100V X7R 0603
Pojemność:680pF