Kupować BK/HHJ-B-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 32V |
|---|---|
| Termination Style: | Crimp |
| Seria: | - |
| Inne nazwy: | BK-HHJ-B-R BK/HHJ-B-R-ND BK/HHJBR |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Free Hanging In Line |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 5 Weeks |
| Numer części producenta: | BK/HHJ-B-R |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | SFE-20 |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 20A 32V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line |
| Opis: | FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE |
| Aktualna ocena: | 20A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |