Kupować BK/S505-V-2-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Seria: | S505 |
| Czas odpowiedzi: | Slow |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Inne nazwy: | 283-3877 BK-S505-V-2-R BK/S505-V-2-R-ND BK/S505V2R |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 9.6 |
| Numer części producenta: | BK/S505-V-2-R |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge, Ceramic |
| Opis: | FUSE CERAMIC 2A 250VAC 5X20MM |
| Odporność na zimno DC: | 0.0545 Ohm |
| Aktualna ocena: | 2A |
| Kolor: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 1.5kA |
| Zatwierdzenia: | BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE |
| Email: | [email protected] |