Kupować BK/1A3400-10-R z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | - |
|---|---|
| Termination Style: | PC Pin |
| Seria: | 1AXXXX |
| Inne nazwy: | BK-1A3400-10-R |
| Orientacja: | Horizontal |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | PCB |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BK/1A3400-10-R |
| Typ bezpiecznika: | Clip |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 13/32" Dia (10.3mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | 13/32" Dia |
| Rozszerzony opis: | Fuse Clip 30A 1 Circuit Cartridge PCB |
| Opis: | FUSE CLIP CARTRIDGE 30A PCB |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish: | Silver |
| Email: | [email protected] |