Kupować BFC247934335 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 160V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 100V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.181" L x 0.512" W (30.00mm x 13.00mm) |
| Seria: | MKP479 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222247934335 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC247934335 |
| Główny odstęp: | 1.083" (27.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 1.020" (26.00mm) |
| cechy: | Long Life |
| Rozszerzony opis: | 3.3µF ±5% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 3.3UF 5% 160VDC RADIAL |
| Pojemność: | 3.3µF |
| Aplikacje: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |