BFC246843393
Part Number:
BFC246843393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC246843393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246843393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:MKT468
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246843393
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC246843393
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Pojemność:0.039µF