BFC246840334
Part Number:
BFC246840334
Opis:
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC246840334.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246840334 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Seria:MKT468
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246840334
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC246840334
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.906" (23.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.33µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.33µF