BFC246830224
Part Number:
BFC246830224
Opis:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC246830224.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246830224 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.228" W (17.50mm x 5.80mm)
Seria:MKT468
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246830224
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC246830224
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.22µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Pojemność:0.22µF