BFC246831474
Part Number:
BFC246831474
Opis:
CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC246831474.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246831474 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:220V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm)
Seria:MKT468
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246831474
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC246831474
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.47µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.47µF