Kupować BFC246804335 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 100V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 63V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Seria: | MKT468 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 222246804335 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC246804335 |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 3.3µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC RADIAL |
| Pojemność: | 3.3µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |