BFC246804225
Part Number:
BFC246804225
Opis:
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC246804225.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC246804225 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Seria:MKT468
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222246804225
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC246804225
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.630" (16.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:2.2µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Pojemność:2.2µF