Kupować BFC241844703 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 250V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 25V |
| Tolerancja: | ±2% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Seria: | MKP418 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 418 44703 222241844703 BC2152 BFC2 418 44703 BFC2 418 44703 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 23 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC241844703 |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.047µF ±2% Film Capacitor 25V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.047UF 2% 250VDC RAD |
| Pojemność: | 0.047µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |