Kupować BFC241843603 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 250V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 25V |
| Tolerancja: | ±2% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) |
| Seria: | MKP418 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 418 43603 222241843603 BC2149 BFC2 418 43603 BFC2 418 43603 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 23 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC241843603 |
| Główny odstęp: | 0.197" (5.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.036µF ±2% Film Capacitor 25V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.036UF 2% 250VDC RAD |
| Pojemność: | 0.036µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |