Kupować BFC241611604 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 63V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 25V |
| Tolerancja: | ±2% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) |
| Seria: | MKP416 |
| Opakowania: | Tape & Box (TB) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 416 11604 222241611604 BFC2 416 11604 BFC2 416 11604 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 23 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC241611604 |
| Główny odstęp: | 0.394" (10.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.16µF ±2% Film Capacitor 25V 63V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.16UF 2% 63VDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.16µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |