Kupować BFC241616804 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 63V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 25V |
| Tolerancja: | ±2% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Seria: | MKP416 |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 416 16804 222241616804 BFC2 416 16804 BFC2 416 16804 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 23 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC241616804 |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.68µF ±2% Film Capacitor 25V 63V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.68UF 2% 63VDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.68µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |