BFC238340433
BFC238340433
Part Number:
BFC238340433
Opis:
CAP FILM 0.043UF 5% 1.4KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC238340433.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238340433 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1400V (1.4kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm)
Seria:383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 40433
BC1953
BFC2 383 40433
BFC2 383 40433
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238340433
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.827" (21.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.043µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.043UF 5% 1.4KVDC RAD
Pojemność:0.043µF