BFC238340682
BFC238340682
Part Number:
BFC238340682
Opis:
CAP FILM 6800PF 5% 1.4KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC238340682.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238340682 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1400V (1.4kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Seria:383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 40682
BC1962
BFC2 383 40682
BFC2 383 40682
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238340682
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.532" (13.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:6800pF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 6800PF 5% 1.4KVDC RAD
Pojemność:6800pF