BFC238330134
BFC238330134
Part Number:
BFC238330134
Opis:
CAP FILM 0.13UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238330134.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238330134 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:350V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Seria:383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 30134
BC1892
BFC2 383 30134
BFC2 383 30134
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238330134
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.768" (19.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.13µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.13UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.13µF