BFC238330133
BFC238330133
Part Number:
BFC238330133
Opis:
CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238330133.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238330133 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:350V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Seria:383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 30133
BC1891
BFC2 383 30133
BFC2 383 30133
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC238330133
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.013µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.013µF