BFC238311623
Part Number:
BFC238311623
Opis:
CAP FILM 0.062UF 5% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC238311623.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238311623 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Seria:MMKP383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238311623
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238311623
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.062µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.062UF 5% 400VDC RAD
Pojemność:0.062µF